Një konflikt mes disa të rinjve në Maliq, ka shkaktuar plagosjen e njërit prej tyre.

Ngjarja ndodhi para pak minutash në fshatin Rrembec. ‘BalkanWeb’ raporton se pas sherrit, i plagosur me mjet prerës ka mbetur shtetasi me inicialet J.T.

Ky i fundit është transportuar me urgjencë për në spital.

Burime nga policia konfirmojnë se shtetasit e tjerë që janë përfshirë në konflikt, janë shoqëruar në komisariat.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP