Dimitris Aspiotis, i njohur ndryshe si ”Dragoi i Kavos” është arrestuar gjatë ditës së sotme në Korfuz.

I njohur për përdhünimet e disa turisteve britanike si dhe një shqiptareje ai u arrestua dhe u shpëtua nga Policia pasi kishte rënë në një grykëderdhje në thellësi 200 metra.

Aspitios kishte marrë dëmtìme të shumta dhe u kap në zonën e Agios Gordios, Lefkimmi teksa Policia po zhvillonte një operacion për kapjen e tij.

Për përdhunimet që ka kryer ai ndaj 6 britanikeve në 2010 dhe të shqiptares në 2012 ai është dënüar me 52 vite bürg.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP