Presidenti Ilir Meta ka kërkuar që gazetarët, të cilët po e prisnin për deklaratën e tij për shtyp.

Pas vizitës që pati në Shkodër, ku u takua edhe me Myftiën e Shkodrës, Meta doli që të fliste për mediat.

Advertisements

Por, pasi gazetarët iu afruan, Meta u kërkoi që të largoheshin pak.

“Ej, po mos u afroni shumë, ruani distancën,”- tha Meta, dhe gazetarët u spostuan.

Siç duket, edhe pse në Shqipëri gjatë 24 orëve të fundit është infektuar vetëm një person, ende shkakton frikë tek njerzit, të paktën tek Meta.

Advertisements

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP