Është një nga një personazhet më të njohur njohur sa i takon rrjeteve sociale dhe reklamave të famshme ku bën pjesë, gjithashtu dhe një ndër meshkujt e preferuar të vajzave në të gjithë botën.

Dhe e kemi fjalën për Cristiano Ronaldo që ditën e djeshme u shfaq me një look krejtësisht ndryshe.

Sulmuesi i Juventusit kishte rritur flokët duke rikthyer atë model flokësh që kishte në vitin 2003.

Por në lidhje me ndryshimin në look të Ronaldos rrjeti ka shpërthyer në meme duke e krahasuar me personazhe të ndryshme siç mund ti shihni në foto.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP