Një shqiptar ka humbur jetën në Itali si pasojë e një aksidenti tragjik. Viktima është Sokol Keci. 46-vjeçari shqiptar ndërroi jetë ditën e lindjes. Aksidenti ndodhi në Rosolina, në rajonin e Venetos.

Shqiptari që jetonte prej vitesh në Itali, madje kishte marrë edhe shtetësinë po drejtonte një furgon kur u përplas me një tjetër makinë. Përplasja ka qenë fatale, pasi ndërroi jetë në vend.

ROVIGO – 27/05/2020
incidente mortale a13 tra occhiobello e villamarzana (Rovigo)
foto (c) Luca Biasioli – incidente mortale a13 tra occhiobello e villamarzana (Rovigo) – fotografo: luca biasioli

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP