Aktorja turke, Nisa Sofiya, e cila u bë e njohur në Shqipëri me rolin e Ovës në filmin ‘Mrekullia në qelinë 7’ duket se është një fanse e këngëtares së njohur shqiptare, Altuna Sejdi.

‘Ova’ ka publikuar një foto të sajën në Instagram dhe në sfond ka vënë këngët e Tunës me Ylli Limanin, ‘A don hala’, ku tregon se e pëlqen.

Nga ana tjetër, Tuna e ka ripostuar dhe e lumtur i ka premtuar vogëlushes se nëse takohen do i këndojë gjithë albumin.

‘Hey Ova ma ke ngjall çdo emocion. Nëse takohemi me shumë qejf do ta kisha këndu krej albumin’, shkruan Tuna.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP