Artistet shumë të dashura për publikun, Jonida Maliqi, Eneda Tarifa, Juliana Pasha dhe Kejsi Tola ishin të ftuara sot tek “E diela shqiptare”, ku rrëfyen eksperiencën e tyre në “Eurosong” dhe kënduan këngët me të cilat kanë përfaqësuar Shqipërinë.

Gjatë emisionit Jonida tregoi se gjatë kohës në Izrael, i dërgonin letra dhe kartolina në dhomën e hotelit.

Advertisements

“Nuk i harroj kurrë ato mesazhet, letrat, kartolinat që gjeja çdo ditë poshtë derës së dhomës së hotelit.

Fansat e Eurovisionit vinin me bluza me flamurin shqiptar, gjë që ndodh shumë rrallë me fansat shqiptar”, tregoi Jonida.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

Advertisements

SHQIPERIA IME GRUP