Falë punës dhe fames së arritur, disa nga personazhet e njohura shqiptare kanë arritur të krijojnë një standart të mirë të jetesës dhe të krijojnë ambiente mahnitëse banimi.

7b2272901572a90649c0afd4be845059 (1)

Në vazhdim do tju sjellim pamje nga shtëpitë e disa prej VIP-ave shqiptarë.

Modelja Emina Çunmulaj dhe bashkëshorti i saj miliarder Sam Nazarian kanë disa shtëpi në SHBA, por pjesën më të madhe të kohës ata e kalojnë në vilën e tyre në Beverly Hills.

c0595a19716571e32987d31ebb5a21ea
Këngëtarja Ledina Çelo jeton prej vitesh në një vilë në Gjermani me bashkëshortin dhe dy fëmijët e vegjël.
624a6a0879289e1952be24db38c90d0a

Çiljeta Xhilaga jeton në një duplex në Tiranë.
2464b6ed4992bd13ffd5b3bfdbb67fb4

Irma Libohova dhe familja e saj i kalojnë ditët midis Tiranës dhe Qerretit duke qenë se kanë dy shtëpi. Një në kryeqytet dhe një në plazh.
6943829c077527be2be119328bc99804

Manjola Nallbani jeton në një apartament në Tiranë së bashku me familjen e saj.

e1b44509e47830b8243b56d164412f1a

Afërdita Dreshaj jeton në Detroit, SHBA së bashku me të dashurin e saj, lojtarin e hokejt Jakub Kindl.

b77f46b7a349a0486aa078b56430a82b

Moderatori i njohur shfaq sa më pak detaje në fotografi apo video të postuara në rrjete sociale.

Sepse kur vjen çështja tek shtëpia, Ardit Gjebrea gjithmonë tregohet i rezervuar. Edhe për festa nuk mund të ishte ndryshe.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP