Reforma në drejtësi ka al armuar presidentin Ilir Meta. Teksa BE dhe SHBA nga dita në ditë kërkojnë që të nisin arr estimet në nivele të larta duket se të shumtë janë ata që janë trembur. Dje presidenti pati një sërë takimesh të rëndësishme, ku një të tillë mbajti me partitë e opozitës.

Sot presidenti Meta njofton konferencë për mediat në orën 12:00.

Situata politike, reforma zgjedhore, shembja e Teatrit Kombëtar, protestat si dhe integrimi europian mendohet se do të jenë disa nga temat për të cilat do të flasë Kreu i Shtetit.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP