Deborah Beqiraj përjetoi dramën më të madhe të jetës para 5 muajsh. Ajo humbi bashkëshortin para syve teksa mbante në krahë foshnjen. Duket se ka vendosur që ti rikthehet sërish jetës ndonëse u përball me një ngjarje shumë të rèndë.

Në një fotografi të fundit të publikuar në Instagram, shkroi: “U riktheva më e fortë se kurrë”. Bashkëshorti i saj, Flamur Alex Beqiri u që llua për vd ekje para familjes së tij në Londër. 36 vjeçari u v.rá në prag të Krishtlindjes.

“Flamur ‘Aleks’ Beqiri 36 vjeç, u përball me pl ùmbat kur po kthehej në prag të vilës së tij 1.5 milionë euro në Londër. Media britanike ‘The Sun’ i ka dedikuar një shkrim të gjatë ku thotë se v dèkja e tij ka lidhje me organizata kr iminale në Suedi.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP