Moderatorja Marina Vjollca vazhdon të prezantojë programin e së shtunës në Tv Klan ‘Klanifornia’, duke sjellë çdo javë foto nga look-u i saj. Por, kësaj radhe ka vendosur të postojë një foto me bashkëshortin e saj.

Me nostalgji nga pushimet e verës së kaluar, Marina Vjollca ka postuar një foto pranë Getoar Selimit, teksa shfaqen përqafuar me njëri-tjetrin në ujë.

“Hajde hajde 1 orë mos u fut në insta, u boka nami këtej”,- shkruan Luana Vjollca bashkëngjitur fotos së postuar nga motra e saj.

View this post on Instagram

When the sun goes down… #tb

A post shared by MARINA VJOLLCA (@marina_vjollca) on

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP