Një burrë i ka dhënë fund jetës duke u vetëv arur në ballkonin e banesës së tij.

Ngjarja ka ndodhur në lagjen “29 Nëntori” në Vlorë.

Ky shtetas jetonte vetëm dhe nga kqyrja paraprake nuk janë konstatuar shenja d hune.

Vlorë/Informacion paraprak

Rreth orës 18:45, në lagjen “29 Nëntori”, Vlorë, në ballkonin e banesës së tij është gjetur i vetëv arur shtetasi N.D., 63 vjeç.

Ky shtetas jetonte vetëm dhe nga kqyrja paraprake nuk janë konstatuar shenja dhune.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe vijon veprimet e mëtejshme për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP