Një aksident ka ndodhur rreth dy orë më parë tek rruga e ‘Kavajës’ në kryeqytet.

Mësohet se janë përplásur dy makina dhe si pasojë kanë mbetur të dèmtuar pasagjerët në njërin prej mjeteve.

Advertisements

Bëhet fjalë për shtetasen me iniciale A.R dhe foshnja e saj, të cilët ndodhen në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Ndërkohë policia ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Njoftimi i policisë:

Advertisements

Më datë 11.05.2020, rreth orës 12:40, në rrugën e ‘Kavajës”, mjeti me drejtues shtetasin J.M.,është përplásur me mjetin me drejtues shtetasin E.M. Si pasojë e aksïdentit kanë mbetur të dëmtuar pasagjerët në mjet shtetasja A.R dhe foshnja e saj të cilët ndodhen në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijon puna për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP