Dy vajza bjonde kanë dalë në publik tërësisht lakuriq për një javë rresht në ambiente publike.

Këtë gjë ato e kanë bërë për të parë reagimet e njerëzve.

Madje, ato futeshin brenda ambientet e shtëpive të njerëzve të panjohur të zhveshura.

Videoja çensuron pjesët e trupit të vajzave në fjalë.

Më poshtë keni videon në fjalë./noa.al/

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP