Juristja shumë e dashur për publikun që ka ndihmuar shumë shqiptarë në zgjidhjen e çështjeve të tyre ligjore, Eni Çobani, është shumë aktive në rrjete sociale. Ajo publikon vazhdimisht foto nga më të ndryshmet nga përditshmëria dhe ka zbuluar dhe anën e saj romantike.

Së fundmi Eni ka publikuar në profilin e saj të Instagramit një foto shumë pranverore, ku ka pozuar e buzëqeshur pranë disa luleve. Mbrishkrimi që juristja i ka lënë fotos është tejet romantik dhe duket dedikim për të shoqin.

“Kur të pashe, doja të të takoja. Kur të takova, doja të të puthja. Kur të putha, kuptova që u dashurova në ty. Tani që të dua, dua të të kem pranë përgjithmonë. Nëse s’dashuroni do të thotë që nuk jetoni”, shkruan Eni.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP