Blogerja Armina Mevlani ka deklaruar se gjoksi i madh nuk është gjithçka për një femër.

Në një postim në Instagram, Mevlani pyetet nëse ka bërë ndërhyrje kirurgjikale në gjoks dhe shprehet se jo, duke shtuar se gjoksi i madh nuk është gjithçka.

“Jo, edhe po ta kisha të vogël nuk do ta bëja. femrat me gjoks të vogël kanë finesë. nuk është gjoksi gjithçka,”– shkruan Mevlani, teksa poston edhe një foto të sajën.

Blogerja njihet për format e saj që i ekspozon në rrjetet sociale.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP