Një ngjarje e rën dë ka ndodhur në Korçë ku një person ka tentuar t’i rrë mbejë nënës fëmijën e saj 4-vjeç.

Por fatmirësisht, vetëm pak metra më tutje, autori është kapur nga banorët e lagjes të cilët e kanë mbajtur derisa në vendin e ngjarjes ka mbërritur policia.

Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në lagjen nr. 17 të qytetit juglindor ndërsa dyshohet se autori vu ante nga çrregullime mendore.

Ndërkaq, kanë nisur menjëherë hetimet për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP