Lëkundjet e tërmetit janë rikthyer sërish në Durrës gjatë ditëve të fundit. Sipas Institutit Europian të Sizmiologjisë, EMSC, pak minuta më parë është regjistruar një lëkundje 3.2 ballë në zonën Hamallaj, 13 km larg Shijakut dhe 29 km larg Tiranës, me thellësi 2 km.

Edhe gjatë ditës së djeshme, Durrësi u godit nga një lëkundje e shkallës 3 rihter, me epiqendër në veri të qytetit dhe thellësi 10km.

Advertisements

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP