Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në Elbasan, ku një 39-vjeçar i ka dhënë fûnd jetës në banesën e tij.

Ngjarja ndodhi në lagjen ‘Brigada e 17-të Sulmuese’.

Advertisements

39-vjeçari, identiteti i të cilit nuk dihet ende, është vètëvárur, ndërsa rrethanat janë ende të paqarta.

Aktualisht policia ndodhet në vendin e ngjarjes, ndërsa po punon për zbardhjen e rrethanave.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

Advertisements

SHQIPERIA IME GRUP