Foto ilustruese

Detaje të reja zbardhen nga ngjarja e rëndë e ndodhur në Maliq të Korçës, ku një 37-vjeçar ka abûzûar sèksûalisht me të bijën e tij 18 vjeçare.

Gazetarja Lorena Kodra raporton për “BalkanWeb” se vajza jetonte me të ëmën te gjyshja në Korçë, pasi prindërit e saj ishin në prag divorci.

Burime i thanë gazetares Kodra se 18-vjeçarja ka regjistruar të gjithë bisedën me të atin, i cili i kërkonte të kryejnë marrèdhënie sèksûale.

Ndërkohë, një ditë më parë ajo i është drejtuar policisë, duke dènòncuar babanë e saj. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në fshatin Vloçisht./balkanweb

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP