Një 37-vjeçar është arrèstuar nga policia në Maliq të Korçës, pasi ka ngàcmuar sèksûalisht vajzën e tij 18-vjeçare.

Njoftimi i policisë:

Maliq

Specialistët për Hetimin e Krìmeve në Komisariatin e Policisë Maliq, bënë arrèstimin në flagrancë të shtetasit R. M., 37 vjeç, pasi dyshòhet se ky shtetas ka konsumuar elementë të veprës penale “Ngàcmìmi sèksûal”, me vajzën e tij 18-vjeçare.

Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Korçë për veprime të mëtejshme.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP