Një aksident i rëndë ka ndodhur në Tiranë pranë shkollës “Vasil Shanto”. Ka qenë një automjet që ka përplasur një motoçikletë.

Për pasojë ka mbetur i plagosur rëndë drejtuesi i motoçikletës. Mësohet i lënduari ka qëndruar në asfalt për minuta të tëra për shkak se është vonuar autoambulanca për më shumë se 20 minuta.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP