Një djalosh i vogël ka va rur veten në dhomën e tij të gjumit pasi besohet se nuk përballonte dot masën e detyrave të shtëpisë që i ishin dhënë gjatë izolimit të koronavirusit.

13-vjeçari i paemëruar francez raportohet se u zbulua nga i vëllai në shtëpinë e tyre në Douai, në lindje të Francës dje pasdite.

Advertisements

Shërbimet e emergjencës erdhën në skenë por nuk mundën të shpëtonin të riun.

Prindërit e tij i kishin thënë policisë se i biri ishte ten sionuar nga masa e detyrave të shtëpisë që i ishte dhënë që prej nisjes së bllokadës së epidemisë.

“Ai nuk ka pasur histori vetëvr asjeje dhe nuk ka lënë letër për të shpejguar qëllimet e tij”, tha policia.

Advertisements

Prej 1 marsit në Francë kanë vd ekur 10,238 njerëz nga virusi./tch

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP