Këngëtarja, Era Istrefi kohët e fundit ka qenë në një periudhë të heshtur dhe larg rrjeteve sociale. Pas kësaj heshtjeje, u përfol se këngëtarja me origjinë nga Kosova mund të ishte shtatzënë. Një foto me barkun e rrumbullakosur qarkulloi në medie, por u mohua menjëherë nga Era Istrefi.

Postimi i Era Istrefit.
Për më tepër ajo ka vendosur të postojë në rrjete sociale një foto, e cila shuan të gjitha dyshimet. Me barkun jashtë, këngëtarja ka treguar belin e sheshtë, duke hedhur poshtë të gjitha aludimet për shtatzëni.

Advertisements

“Dita e 25 në karantinë. Çfarë keni bërë ju të gjithë?”- shkruan Era Istrefi në postimin e saj në Instagram.

Advertisements

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP