Enca është një nga pesonazhet publikë shqiptarë me numrin më të madh të fansave në rrjete sociale.

Në Instagram ajo ka 2.2 milionë fansa, të cilët me siguri kanë mbetur “gojë hapur” kur kanë parë postimin e saj të fundit.

Këngëtarja e njohur ka hedhur një video ku duket që bën twerk dhe në fund gjuan të pasmet e saj me shuplakë, të pasme të kolme që shumë vajza ia kanë zili.

 

View this post on Instagram

 

A nuk ju degjohet dhe ju sikur thote “O me rafte pikaaa, Evaa” 😂

A post shared by ENCA (@enca) on

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP