Moderatoren e njohur shqiptare, Bieta Sulon, e ka gjetur kjo ditëlindje krejtësisht ndryshe.

Ajo është detyruar të festojë e mbyllur në shtëpinë e saj vetëm me familjen.

Advertisements

Këtë gjë sëbashku me një surprizë të vogël që ka marrë, e ka treguar në rrjetin social të “Instagram”. Bieta kështu ka mbushur plot 35 vjeç./Shqipëriaime

 

View this post on Instagram

 

dhe na gjeti keshtu kjo dite e vitit te 35-te… ❤️

A post shared by Bieta Sulo (@bietasulo) on

Advertisements

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP