Bukuroshja e ekranit, Jonida Vokshi, feston sot ditën e lindjes. Ky 34-vjetor e ka gjetur ndryshe Jonidën, pasi shumë shpejt do të bëhet nënë për herë të parë.

Pavarësisht situatës me Koronavirusin, Jonida shprehet se ky vit është më i lumturi për të dhe se mezi po pret të njohë vogëlushen e saj, e cila pritet të vijë në jetë shumë shpejt. Ajo pervec barkut të rrumbullakosur na zbuloi se është në javën e 31-të të shtatzënisë.

Advertisements

“Në 34 vite të festuara, sot është me i lumturi për mua, pavaresisht situates. Zoti më ka bërë dhuratën më të bukur në jetë, ty e vogla ime, që po numëroj ditët për të të parë fytyrën e për të të ndjerë aromen🙏🏻❤️34 vjeçe, 31 javë shtazënë”- shkruan Jonida Vokshi në Instagram.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

Advertisements

SHQIPERIA IME GRUP