Ka shkuar në 433 numri i të prekurve me koronavirus në vend, me 17 raste te reja te konfirmuara se fundi.

Rastet e reja, sipas Ministrisë së Shëndetësisë kanë dalë pas testimit të kryer në personat e dyshuar gjatë 24 orëve të fundit.

Advertisements

Harta e perhapjes se virusit eshte zgjeruar ne Tirane, Shkoder, Puke dhe Lushnje.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP

Advertisements