Koronavirusi ka mbyllur në shtëpi pothuajse të gjithë shqiptarët, por aksidentet me makina po vijojnë ende. Makinat në rrugë janë rralluar, por sërish përplasjet mes tyre nuk mungojnë.

Harta Digjitale e Aksidenteve Rrugore ka publikuar sot një video, ku shihet një aksident mes dy makinave, që ka ndodhur në “Misto Mame” në Tiranë. Sipas HDA makina që aksidentohet ishte duke ecur me 70km/h dhe ishte me semafor jeshil ndërkohë mjeti tjetër që kthehet majtas hyn kundra-vajtje sepse nuk ka tabelë për t’u kthyer./dosja

Advertisements

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP

Advertisements