Aktori i njohur turk, Kivanç Tatlitug, pak ditë më parë shfaqi shenja të koronavirusit dhe u dërgua menjëherë në spital.

Përmes një postimi në rrjetet sociale, ai tha se gjendja e tij ishte e mirë dhe ishte në pritje të rezultatit të analizave.

Advertisements

Ndërkohë testi rezultoi negativ, aktori zbuloi se kishte pneumoni në një zonë të mushkërive.

Sipas mediat turke raportojnë se mbrëmë në mesnatë Kivanç ka lënë spitalin dhe gjendja e tij shëndetësore është e mirë.

Ai zgjodhi të dilte në një orë të vonë në mënyrë që të mos fotografohej nga paparacët.

Advertisements

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP