Kryeministri Rama dha një tjetër lajm të mirë pak më parë lidhur me shërimin nga koronavirusi.

Në rrjetin e tij të “Facebook” shkruan se 90 vjeçarja nga Hasi, nënë Nifja, ka mposhtur koronavirusin.

Advertisements

Më tej ai e uron jo për 100, por të paktën për 120 vite.

Postimi i plotë:

“LAJM I MIRË: NONË NIFJA NGA HASI, PLOT 90 VJEÇ, U SHËRUA

Advertisements

TANI EDHE 120 TË PAKTËN O NON, SE 100 NUK BOHET LLAF❤” shkruan Rama./Shqipëriaime

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP