Kryeministri Rama ka publikuar sot foto nga tregu i Kombinatit, ku njerezit bejne pazaret para se edhe kjo fundjave te mbyllet teresisht, deri ne mengjesin e se henes.

Kryeministri Rama ne FB:
🔴 JA QË S’ËSHTË PUNË FASHE ORARE, PO THJESHT ÇËSHTJE DURIMI E RREGULLI😍

Advertisements

*Tregu i Kombinatit sot është kthyer nga sheshi për përsheshin e armikut që ishte të shtunën e shkuar, në një model të shkëlqyer vetëdijeje qytetare për përgjegjësinë e secilit në këtë luf të⭐⭐⭐⭐⭐

Advertisements

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP