Rita Ora provokon me imazhet e fundit.

Rita Ora po shijon motin e mirë në Londër vetëm përmes kopshtit, këngëtarja ka ndarë disa imazhe nga vikendi i saj.

Prishtinasja ka publikuar një seri fotografish në Instagram ku shfaqet në bikini dhe shihet duke marrë rreze dielli në oborrin e vilës së saj.

“E ulur në kopshtin tim për pak vitamin D” ka shkruar Rita pranë fotove të publikuara.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP