“Ka vajtur atje ku nuk mban më”. Kjo është një thënie shumë e famshme popullore, por që vitet e fundit në Shqipëri po përsëritet thuajse nga të gjithë.

Mbi të gjitha tani gjatë pandemisë së Koronavirusit.

I këtij mendimi është edhe një qytetar në Lushnje, i cili para kamerës shpërthen ndaj kryeministrit Edi Rama, raporton Syri.net.

“Sa të jetë ky kokëlopa në qeveri, ne nuk kemi për të parë prokopi. Ky është më derr se ai i pari, Enver Hoxha. I kanë kaluar njerëzit në skizofrenë. Unë i pari, jam 70 vjeç. Ky është qen, maskara. Ama ta shkruani atje. Maskara kryeministër. Edhe nuk vjen më si ky. Më gomar, më edepsëz, nga të gjitha… Nuk ka më”, shprehet qytetarii revoltuar.

Për më shumë ndiqni videon e mëposhtme:

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP