Belgjika dhe Holanda vijojnë të jenë mjaft të prekura nga koronavirusi, ku numri i viktimave mbetet ende i lartë.

Sipas worldometers gjatë 24 orëve të fundit, në Belgjikë kanë humbur jetën 264 persona, ndërsa në Holandë 138 person.

Me këto shifra të 24 orëve të fundit, dhe numri i përgjithshëm ka shkuar në 6262 në Belgjikë. E ndërsa përsa i përket Holandës, numri total i viktimave ka shkuar në 4054./Shqipëriaime

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP