Zbardhet dës hmia e efektivit të shqiponjave që pla gosi lushnjarin e kërkuar për vr asje pasi ky i fundit i nuk i tregoi kartën e identitetit dhe i drejtoi ar mën.

Efektivi ka bërë me dije se agresori gjatë gjithë kohës e mbante dorën tek çanta që kishte.

Advertisements

Sakaq ai ka theksuar se dysh imet e para për ta ndaluar kanë lindur pasi në një kohë me diell ai kishte vënë në kokë një kapuç.

“Gjatë gjithë kohës e mbante dorën tek ar ma që kishte. Ai mbante kapuç në një kohë me diell”, ka thënë ndër të tjera efektivi.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur paraditen e sotme në zonën e “Xhamllikut” në Tiranë, ku fatkeqësit është pla gosur lehtë edhe një kalimtare e cila po kalonte rastësisht në rrugë në momentin që efektivi ka gju ajtur në drejtim të agresorit./newsb omb

Advertisements

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP