Koronavirusi e ka izoluar pjesën më të madhe të popullsisë në shtëpi. Natyrisht nga koronavirusi nuk ka ngelur pa u prekur edhe media. Shumë emisione televizive janë mbyllur gjithashtu për shkak të parandalimit të përhapjes së COVID-19 në stafet e tyre.

Të njëjtin fat ka pasur edhe emisioni i moderartores Arbana Osmani, ‘Dua të të bëj të lumtur”. Teksa nuk ka nguruar të tregojë çdo ditë sesa i mungon puna e saj, Arbana ka publikuar në rrjetet sociale dhe një meme për emisionin e saj, ku protagonist janë kreu i PD, Lulzim Basha dhe Presidenti Ilir Meta.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP