Franca mbetet sërish edhe sot mjaft e prekur nga koronavirusi.

Vetëm në 24 orët e fundit numri i viktimave mbetet i lartë ende, ku janë shënuar 531, sipas worldometers. Krahasuar me një ditë më parë ku u shënuar 547 viktima, përmisimi duket mjaft i vogël.

Advertisements

Ndërsa gjithsej në Francë janë shëruar gjithsej 39.181 persona, ndërkohë që 5433 ndodhen në gjendje kritike për jetën./Shqipëriaime

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP

Advertisements