Disa të rinj janë përfshirë në një sherr në qendër të qytetit të Fierit. Mësohet se njëri prej tyrë është edhe një punonjës i policisë i cili bashkë me një person tjetër kanë goditur me mjete të forta një shtetas.

Mberritja në kohë e forcave policore ka shmangur një ngjarje akoma më të rendë.

Dy te rinjte ku ishte edhe punonjesi i policise i kane prerë rrugen makines tjeter e me pas kanë tentuar ta nxjerrin me dhunë dhe e kanë goditur automjetin me sqepar.

Sips Ora News, të rinjtë tashmë janë arrestuar nga policia.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP