Dita e sotme do të ketë kryesisht mot të kthjellët e vranësira të pakta përgjatë relieveve malore.

Sipas Shërbimit Metereologjik, temperatura minimale do të jetë 4°C, ndërsa ajo maksimale 26°C.

Advertisements

Era do të jetë nga kuadrati i veriut me shpejtësi mesatare 2-8m/s, përgjatë vijës bregdetare hera-herës fiton intensitet deri në 10m/s.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

Advertisements

SHQIPERIA IME GRUP