Aktori e humoristi Bes Kallaku ka publikuar një video të vogëlushes së tij Ajka duke vrapuar në fshat.

Pamjet kanë shkaktuar tepër të qeshura në Instagram sepse vajza vrapon pas një tufe me dele.

Ndërsa Besi që qëndron pas saj duke qeshur thotë: “Ah katunarja babës”.

Nuk mungoi komenti i Xhensilës që shkruan: “U desh të njihesha me një katunar, që në botë të vije ti!!!”

 

View this post on Instagram

 

S’kishte si te ndodhte ndryshe, te ndodhte ndryshe s’kish se si!!! 😂😂😂 @xhensilamyrtezaj

A post shared by Bes Kallaku (@bes_kallaku) on

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP