Deputetja shqiptaro-boshnjake e Kuvendit të Kosovës, Duda Balje e konsideruar si një ndër politikanet më seksi të trojeve shqiptare, ndërsa ka dhënë një intervistë për DW, është pyetur edhe pamjen e saj dhe komentet që merr.

Ajo ka thënë se nuk e ndryshon dot faktin se është një femër tërheqëse dhe që e mban veten. Duda tha se është nënë e tre fëmijëve dhe ndjehet mirë me veten e saj.

Advertisements

Lidhur me komentet që bëjnë në rrjetet sociale për pamjen e saj, Duda tha se i mirëkupton./pamfleti

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

Advertisements

SHQIPERIA IME GRUP