Një ngajrje e rëndë është regjistruar pak minuta më parë në Tiranë.

Një grua, ende e paidentifikuar, është vetëvrarë duke u hedhur nga kati i pestë i pallatit.

Siç mëson Syri.net, ngjarja e rëndë ka ndodhur në rrugën “Qazim Turdiu”, pranë Hipotekës.

Ende nuk ka asnjë njoftim nga Policia e kryeqytetit…

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP