Aktori amerikan Tom Hanks dhe gruaja e tij Rita Wilson lanë spitalin në Australi gati tre javë më parë pasi morën trajtimin për koronavirus.

Çifti, të cilët tani më pas u vetë-karantinuan në shtëpitë e tyre të marra me qira në Queensland, njoftuan se kishin testuar pozitiv një muaj më parë.

Advertisements

Së fundmi, e ftuar në programin “Kelly Clarkson Show”, ajo tregoi për bisedat që bëri me bashkëshortin e saj Tom në periudhën që të dy u sëmurën.

Më parë, Rita është përballur edhe me kancerin e gjirit, prandaj frika se nuk do t’ia dilte, ishte shumë e madhe ndaj ajo zbuloi dy gjëra që kishte kërkuar nga bashkëshorti i saj Tom Hanks nëse do të vdiste e para.

Advertisements

“E para i thashë, dua që ti të jesh i mërzitur shumë gjatë për mua. Së dyti, nuk dua një funeral të zakonshëm, por një festë. Dua që njerëzit të mblidhen, të argëtohen, të tregojnë histori, pra të duket si një festë jo si mort“, rrëfeu Rita e cila tha se në një farë mënyre, sëmundja e kancerit me të cilën ishte përballur më parë ishte një “bekim” në krahasim me Covid 19, raporton Daily Mail.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP