Një person ka mbetur i plag osur mbrëmjen e sotme si pasojë e një she rri të ndodhur në një kioskë.

Sipas informacioneve paraprake, bëhet me dije se ngjarja ka ndodhur në fshatin Bujan të Tropojës, rreth orës 22:00 të mbrëmjes së sotme, në një kioskë të hapur jashtë rregullave të përcaktuara nga qeveria për parandalimin e përhapjes së koronavirusit.

Policia ka shkuar në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të saj, ndërsa është pla gosur dhe ndodhet në gjendje të rë ndë në spital shtetasi me inicialet S.M.

Deri tani Policia ka shoqëruar 3 persona, të dyshuar kryesor për pl agosjen e 35 vjeçarit.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP