Moderatorja e njohur, Fjoralba Ponari, në këto ditë izolimi vijon të mbetet mjaft aktive në rrjet gjatë këtyre ditëve të karantinës.

Së fundmi, moderatorja ka ndarë me ndjekësit një situatë të sikletshme që i ka ndodhur në punë, pasi kolegu dhe miku i saj i ka shprehur hapur dashurinë.

Advertisements

“Si do të reagoje ti ndaj një kolegu që pas shumë kohë miqësie shpreh ndjenjat, ndërkohë që është me familje?”, e pyet një ndër ndjekësit e saj.

“Jam ndodhur në të njëjtën situatë të sikletshme dhe i kam thënë t’i mbledhë pëllumbat nga i ka shpërndarë e t’i vërë kyçin kafazit”, ishte përgjigja e moderatores./Shqipëriaime

Advertisements

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP