Monotonia e izolimit nga pandemia e Covid-19 e ka mërzitur aq shumë Encën, sa që vendosi të bënte një ndryshim drastik në “look”.

Vetëm dy orë më parë, këngëtarja bukuroshe ka publikuar dy foto në Instagram ku shfaqet me flokë gri të hapur, jashtë bansesës së saj.

Advertisements

Pavarësisht se ngjyra e re i shkonte shumë, përmes një story Enca ka zbuluar se në fakt ishte thjesht një paruke!

Advertisements

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP