Pas pla gosjes në Laç dhe vr asjes në Korçë, një tjetër ngjarje e rë ndë është regjistruar mbrëmjen e sotme në vend.

Raportohet se një person është pla gosur me thi kë në Njësinë Administrative Bujan të Tropojës.

I pla gosuri, identiteti i të cilit nuk bëhet me dije, është dërguar me urgjencë drejt Spitalit Rajonal të Tropojës.

Mësohet se i pla gosuri ndodhet në gjendje të rë ndë dhe pritet të niset drejt Kukësit për mjekim më të specializuar.

Sipas të dhënave paraprake, disa persona janë shoqëruar nga policia në lidhje me ngjarjen, por ende nuk ka informacione për të dyshuar.

Kjo është ngjarje e tretë e rë ndë që raportohet mbrëmjen e sotme në vendin tonë.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP