Një ak sident rrugor ka ndodhur gjatë paradites së sotme në autostradën Tiranë-Durrës, pranë QTU-së.

Dy makina, një Benz dhe një Volvo janë për plasur mes tyre.

Advertisements

Benzi ka dalë nga rruga dhe për p asojë kanë mbetur të pl agosur dy persona.

Nënë e bir, Hamide dhe Shpëtim Sipri, 59 dhe 33 vjeç kanë marrë pl agë të r ënda.

Ata janë transportuar me urgjencë në spitalin e Traumës për mjekim dhe mësohet se në gjendje më të rë ndë është djali.

Advertisements

Policia ka nisur hetimet për shkaqet e aksi dentit.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP