Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në fshatin Kroi Madh, Krujë, ku një person është gjetur i pajetë. Sipas informacionit paraprak, policia dysh on se ai është vetëvr arë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e saj.

Krujë/Informacion paraprak

Më datë 21.04.2020, në fshatin Kroi Madh, Krujë, në banesën e tij dysh ohet se ka vr arë veten me ar më gjahu shtetasi H.H., 39 vjeç.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e ngjarjes./tch

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP